ostatnie artykuły
Uwaga Finanse Tematyka"przelew"

Ponadto przelew bankowy jest często wykorzystywany jako weryfikacja klienta. Wnioskodawca wykonuje ze swojego konta osobistego przelew groszowy, który później jest mu zazwyczaj zwracany wraz z pożyczką…. Głównie dlatego, że ubieganie się o pożyczkę zazwyczaj odbywa się online, a przelew bankowy jest najprostszym i najszybszym sposobem na przekazanie pieniędzy….

Popularne jest również stosowanie przelewów weryfikacyjnych. Wnioskodawca musi wykonać transakcję z własnego konta na podany rachunek parabanku. Zazwyczaj kwota ta wynosi 1 gr lub 1 zł…. W ten sposób firma sprawdza, czy dane przelewu zgadzają się z tymi podanymi we wniosku. Jeśli klient pozytywnie przejdzie proces weryfikacji, wówczas otrzymuje decyzję SMS-em, mailem lub telefonicznie….

Potrzebny jest tutaj PESEL oraz numer dowodu osobistego, dane adresowe, numer telefonu, skan dokumentu tożsamości oraz przelew identyfikacyjny w kwocie 1 zł…. Tutaj również potrzebny jest przelew weryfikacyjny w kwocie 1 zł, zatwierdzić dane można przesyłając skan dowodu osobistego. Raport z KRD możemy pobierać bezpłatnie raz na 6 miesięcy….

Warto również wspomnieć o tym, że Filarum prowadzi weryfikacje klienta za pomocą przelewu bankowego…. Rozpatrzenie wniosku trwa tam zaledwie kilka minut, a po pozytywnym rozpatrzeniu przelew zostaje natychmiast wysłany na konto pożyczkobiorcy. Firma może się także pochwalić rozsądną, wyważoną ofertą….