ostatnie artykuły

Blog

Ranking kredytów gotówkowych online

banknoty

Często zdarza się, że w naszym życiu pojawiają się wydatki, którymi niezwykle szybko musimy się zająć. Właśnie wtedy sięgamy po oferty bankowe, które dają możliwość zaciągnięcia zobowiązania w formie kredytu gotówkowego.  Obecnie otrzymanie takiego kredytu nie stanowi większego problemu, a sam kredyt jest stosunkowo tani.

Co więcej, obecnie możliwe jest wybranie oferty, która nie będzie wymagała od nas załatwiania zbędnych formalności. W celu wybrania odpowiedniej oferty warto sięgnąć po ranking kredytów gotówkowych – https://www.totalmoney.pl/kredyty_gotowkowe.

Dlaczego warto sięgnąć po ranking kredytów gotówkowych?

Rankingi przygotowywane przez profesjonalne zespoły ekspertów dają przede wszystkim gwarancję tego, że przekazywana wiedza będzie rzetelna i zgodna z rzeczywistością. Co więcej, ranking kredytów gotówkowych online będzie dla nas najlepszym rozwiązaniem, ponieważ dzięki jego konstrukcji możliwe będzie szybkie i proste sprawdzenie najlepszych ofert na rynku. Zamiast poświęcać cenny czas na przeglądanie ofert poszczególnych banków oraz ryzykować, że omyłkowo pominiemy tę, która byłaby dla nas najlepsza, wystarczy sięgnąć po narzędzie, które umożliwi nam proste porównanie aktualnych ofert. W jednym miejscu możemy przeglądnąć listę banków oferujących atrakcyjne warunki. Otrzymujemy oferty, z których wybieramy najlepszy dla nas kredyt gotówkowy online. Ranking możemy doprecyzować ściśle pod warunki, które nas interesują.

Ranking kredytów gotówkowych – jak z niego korzystać?

Korzystanie z rankingów kredytów jest niezwykle proste. Wchodząc na odpowiednią stronę możemy korzystać z najbardziej aktualnego rankingu. Wpisujemy jedynie podstawowe dane: 1) Kwotę kredytu gotówkowego, który chcemy zaciągnąć; 2) Okres, w którym będziemy spłacać zobowiązanie. Im dłuższy okres spłaty kredytu wybierzemy, tym niższa będzie miesięczna rata. Wybierając te dwie informacje, powinniśmy pamiętać o tym, że wraz z długością okresu spłaty kredytu wzrośnie również ostateczna kwota do spłaty, choć miesięcznie będziemy płacić mniej. Przykładowo, wybierając kwotę 20.000zł na okres 24 miesięcy do spłaty będziemy mieć w najkorzystniejszych warunkach 22 178,06 zł (924,09 zł miesięcznej raty). W przypadku wzięcia takiego samego kredytu na 48 miesięcy do spłaty będzie 23 880,57 zł (497,51 zł). W takim przypadku należy ofertę dopasować do naszego osobistego zapotrzebowania i możliwości finansowych.

Inną istotną informacją jest to, czy dany kredyt możemy wziąć zdalnie. Właśnie dlatego coraz większą popularnością cieszy się ranking kredytów gotówkowych online. Oczywiście, w samym zestawieniu pojawiają się również banki, które nie mają możliwości zawiązania kredytu przez internet, ale informacja o tym, który bank oferuje możliwość wzięcia kredytu bez wychodzenia z domu, widoczna jest w jasny i klarowny sposób. Dla osób, które decydują się wybrać ranking kredytów gotówkowych, zestawienie tego typu będzie najlepszym rozwiązaniem.

Ranking kredytów gotówkowych online – najlepsze oferty bez wychodzenia z domu

 

W celu określenia, jakie obecnie banki mają oferty i które są najkorzystniejsze, przedstawiona zostanie przykładowa oferta kredytu na 25 000 zł i okres 24 miesięcy w rankingu. Poniżej znajdziesz 3 najlepsze oferty tych banków, które umożliwiają wzięcie kredytu gotówkowego online i zasady ich zaciągania.

3. BNP Paribas kredyt gotówkowy
– Rata: 1 256,16 zł
– Kwota do spłaty: 30 147.94 zł
– RRSO: 20,35%
– Oprocentowanie: 7,20%
– Prowizja: 12%
– Czy można online: Tak –  w tym banku kredyt gotówkowy dostać można przez telefon i/lub przez internet aż do kwoty 30 000 zł.

2. Citi Handlowy kredyt gotówkowy – Pożyczka gotówkowa online dla Nowych Klientów
– Rata: 1 155,11 zł
– Kwota do spłaty: 27 722,58 zł
– RRSO: 10,61%
– Oprocentowanie: 7,19%
– Prowizja: 3%
– Czy można online: Tak – w tym banku kredyt gotówkowy można otrzymać przez telefon i/lub przez internet bez określonej górnej granicy.

1. Alior Bank kredyt gotówkowy – Pożyczka Internetowa
– Rata: 1 155,11 zł
– Kwota do spłaty: 27 722,58 zł
– RRSO: 10,61%
– Oprocentowanie: 7,19%
– Prowizja: 3%
– Czy można online: Tak – w tym banku kredyt gotówkowy można otrzymać przez telefon i/lub przez internet bez określonej górnej granicy.

W powyższym zestawieniu dwa pierwsze miejsca przedstawiają takie same warunki. Zarówno Alior Bank, jak i bank Citi Handlowy mają takie samo oprocentowanie (7,19%) i prowizję (3%) to sytuacja zmienia się przy innych parametrach kredytu. Przy wydłużeniu okresu spłaty kredytu do 48 miesięcy w obu bankach zwiększa się pobierana prowizja. W Alior Banku jest to 3,5%, a w Citi Handlowym prowizja wynosi już 4%. Ranking kredytów gotówkowych online w prosty sposób pokazuje, w jakiej sytuacji określony bank prezentuje najlepsze oferty. Modyfikując parametry kredytu, możemy w najprostszy i najlepszy sposób dopasować odpowiadającą nam ofertę. Dzięki temu zdołamy uzyskać jak najtańszy kredyt gotówkowy online i to bez poświęcania większej ilości czasu na porównywanie ofert.

oceń ten artykuł
brak komentarza

zostaw komentarz